Zomestage Jeugd 2017 van woensdag 26 juli t.e.m. vrijdag 28 juli 

Jeugdwedstrijden 

 

 
 
Dag Allen,
 
Zie onderstaand de finalewedstrijden van de jeugdcup. Deze gaan door op Stayen!!
We vertegenwoordigen 50% van de finalisten!
 
7/05/2017 9:00 TERMIEN PROV U8 B   Finales Jeugdcup STVV
7/05/2017 9:00 PROV U9 A TERMIEN   Finales Jeugdcup STVV
7/05/2017 10:00 IP U10 Bilzen/Termien   Finales Jeugdcup STVV
7/05/2017 11:00 E MECH A/D MAAS IP U11   Finales Jeugdcup STVV
7/05/2017 12:00 IP U12 B IP U12 A   Finales Jeugdcup STVV
7/05/2017 13:00 IP U13 A E MECH A/D MAAS   Finales Jeugdcup STVV
7/05/2017 17:00 Maasland/Bs Sport IP U17   Finales Jeugdcup STVV
           
Grts,
Erik
Tornooien 2017
  Pasen 14,15,17 april 29,30 april, 1 mei 6,7 mei 12,13,14 mei 20,21 mei 25,26,27,28 mei 3,4,5 Juni
IP U19 Tornooi Ksk Hasselt            
  Zat 15/4            
               
IP U17     Torn Zonhoven VV        
      Dond 4/5        
               
IP U16     Tornooi Helson Tornooi Tongeren      
      Zaterdag 6/5 Zat 20/5      
        Jomacup      
IP U15 Paastornooi Kvk Tornooi Sp-Mopert       Tornooi Sprimont  
  Zaterdag 15/4 Zaterdag 29/4       Zat 27/5  
    Gaat niet door       in Tongeren  
IP U14 Paastornooi Kvk   Tornooi Tienen        
  Vrijdag 14/4   Zaterdag 7/5        
               
IP U13 A Paastornooi Kvk Torn ksk Hasselt Finales jeugcup Tornooi Tongeren Finales jeugdcup    
  Zaterdag 15/4 Maa 1/5 stvv Zon 14/5 St-Niklaas    
        Joma cup      
IP U13 B Paastornooi Kvk Tornooi Sp-Mopert Tornooi Helson       Tornooi Waremme
  Zaterdag 15/4 Zaterdag 29/4 Zondag 7/5       Zon 4/6
    Gaat niet door          
IP U12 A Paastornooi Kvk Torn ksk Hasselt Finales jeugcup   Fin jeugdcup St-Nik    
  Zaterdag 15/4 Maa 1/5 stvv   Of Tornooi Thes    
          Zondag 21/5    
IP U12 B Paastornooi Kvk Tornooi JVGH Finales jeugcup   Finales jeugdcup Tornooi Herd-Mil  
  Zaterdag 15/4 Zat 29/4 stvv   St-Niklaas Zat 27/5  
               
IP U11 Paastornooi Kvk Tornooi JVGH Finales jeugcup   Fin jeugdcup St-N Tornooi VKM Tornooi Waremme
  Maa 17/4 Zat 29/4 stvv   Of Tornooi Bilzen Dond 25/5 Zon 4/6
  Spelen Gew U12       Zat 20/5    
IP U10 Torn Diepenbeek Tornooi Tongeren Finales jeugcup   Finales jeugdcup Tornooi VKM  
  Maa 17/4 Zondag 30/4 stvv   St-Niklaas Dond 25/5  
               

 

reeksindeling 2 de ronde 

Reeksen  2de ronde
     
IP U19   IP U17
     
K.VK.Tienen (00132)   FC Turnhout (00148)
Bilzerse Waltwilder VV. (00232)   K.Bocholter VV. (00595)
K.VK.Wellen (02825)   K.VK.Wellen (02825)
VV.Thes Sport Tessenderlo A (03671)   FC.Landen (02941)
H.O. Bierbeek A (03889)   VV.Thes Sport Tessenderlo A (03671)
Eendracht Maasmechelen A (05384)   Bregel Sport A (07028)
    RC.Hades A (08721)
     
IP U16   IP U15
     
K.Sportclub Tongeren (00054)   K.VK.Tienen (00132)
K.VK.Wellen (02825)   Bilzerse Waltwilder VV. (00232)
FC.Landen (02941)   K.Bocholter VV. (00595)
VV.Thes Sport Tessenderlo A (03671)   F.C. Esperanza Pelt (02529)
Eendracht Maasmechelen A (05384)   K.VK.Wellen (02825)
Bregel Sport A (07028)   K.ESK.Leopoldsburg A (03904)
RC.Hades A (08721)    
     
IP U14   IP U13,U12,U11 en U10
     
K.Sportclub Tongeren (00054)   K.Sportclub Tongeren A (00054)
K.VK.Tienen (00132)   K.VK.Tienen A (00132)
F.C. Esperanza Pelt (02529)   K.Bocholter VV. A (00595)
K.VK.Wellen (02825)   K.VK.Wellen A (02825)
Bregel Sport A (07028)   Bregel Sport A (07028)
RC.Hades A (08721)   RC.Hades A (08721)
     
PROV U9   PROV U8
     
KVK WELLEN  A NIV.3   KVK WELLEN  A NIV.3
ZEPPEREN BRUSTEM A NIV.3   TORPEDO HASSELT A NIV.3
SPOUWEN-MOPERTINGEN A NIV.3   RC HADES A NIV.3
FC LANDEN A NIV.2   ZEPPEREN BRUSTEM A NIV.3
BILZEN-WALTWILDER A NIV.3   BILZEN-WALTWILDER A NIV.3
SK TONGEREN A NIV.3   SK TONGEREN A NIV.2
VKM ST. TRUIDEN A NIV.3   E.TERMIEN A NIV.3
TORPEDO HASSELT A NIV.3   VKM ST. TRUIDEN A NIV.2
     
GEW U21   GEW U17
     
DIEPENBEEK VVDZ NIV.2   FC LANDEN B NIV.3
E. STEVOORT NIV.2   GODSHEIDE VV NIV.2
K.M.R. BIESEN A NIV.2   KVK WELLEN B NIV.2
KVK WELLEN NIV.2   MELO ZONHOVEN NIV.2
S.K. MOELINGEN NIV.2   RDK GRAVELO A NIV.2
SK ROOIERHEIDE NIV.2   SK HEUSDEN 06 A NIV.3
SP. KOLMONT NIV.2   TURKSE RANGERS B NIV.2
VELM VV NIV.2   VV NIEUWERKERKEN NIV.3
     
GEW U15   GEW U13
     
A.C.TERVANT B NIV.2   FC LANDEN C NIV.2
A.C.TERVANT A NIV.2   HEERS VV NIV.2
FL. PAAL NIV.2   HEUR-TONGEREN NIV.2
KVK WELLEN B NIV.2   K.M.R. BIESEN NIV.3
STAL SPORT NIV.2   KVK WELLEN C NIV.2
THES SPORT  B NIV.2   RDK GRAVELO NIV.2
THOR HASSELT A NIV.2   SK ROOIERHEIDE C NIV.2
ZEPPEREN BRUSTEM B NIV.2   SP. KOLMONT NIV.2
     
GEW U12   GEW U11
     
E.MECH BOVELINGEN NIV.2   HEERS VV NIV.2
HEUR-TONGEREN NIV.2   KVK WELLEN B NIV.2
KVK WELLEN C NIV.2   SP. KOLMONT NIV.2
KWS ALKEN NIV.2   ZEPPEREN BRUSTEM B NIV.2
KORTESSEMSE V.V. NIV.2   KORTESSEMSE V.V. B NIV.2
SP. KOLMONT B NIV.2   J. BORGLOON NIV.2
VELM VV A NIV.2   HEUR-TONGEREN A NIV.2
    HEUR-TONGEREN B  NIV.2
     
GEW U10   GEW U9 C/D
     
HIH HOEPERTINGEN NIV.1   KVK WELLEN D NIV.2
KVK WELLEN B NIV.1   KVK WELLEN C NIV.2
VKM ST. TRUIDEN B NIV.1   HIH HOEPERTINGEN A NIV.2
MD HALEN B NIV.1   RDK GRAVELO NIV.2
FC HERDEREN-MILLEN B NIV.1   ZEPPEREN BRUSTEM C NIV.2
TORPEDO HASSELT C NIV.1   E.MECH BOVELINGEN OPHEERS NIV.2
TERK.ALKEN NIV.1   KORTESSEMSE V.V. B NIV.2
SK HERKENRODE NIV.1   VV NIEUWERKERKEN A NIV.2
     
GEW U8 C   GEW U8 D
     
KVK WELLEN A NIV.1   KVK WELLEN D NIV.1
F.C. VLIERMAAL NIV.1   DIEPENBEEK VVDZ C NIV.1
BILZEN-WALTWILDER C NIV.1   KORTESSEMSE V.V. B NIV.1
GODSHEIDE VV B NIV.1   HIH HOEPERTINGEN B NIV.1
DIEPENBEEK VVDZ B NIV.1   ZEPPEREN BRUSTEM C NIV.1
SK ROOIERHEIDE NIV.1   VV HOESELT B NIV.1
KORTESSEMSE V.V. A NIV.1   VELM VV NIV.1
     
GEW U7   U6
     
KVK WELLEN NIV.1   K.M.R. BIESEN
HERK SPORT A NIV.1   KVK WELLEN
HERK SPORT B NIV.1   SP. HASSELT RUNKST
TERK.ALKEN NIV.1   BILZEN-WALTWILDER A
VV LUMMEN B NIV.1   BILZEN-WALTWILDER B
SK HERKENRODE NIV.1   SK MUNSTERBILZEN
W.S. LINKHOUT B NIV.1   KORTESSEMSE V.V. A
KORTESSEMSE V.V. B NIV.1   VV HOESELT

jeugdvoorstelling 2016 

foto's jeugdvoorstelling 2016 

JEUGDCOORDINATORS 

 

Erik Ottenburghs Jeugdcoördinator Weg op Berlingen 13 012/ 74.62.35
     3840 Borgloon  0478 54 05 73 
  Email:  erik.ottenburghs@telenet.be  
Hendrik Vanheyst Jeugdcoördinator    0479/95 00 05
  Email:  
Louwet Maurice Verantwoordelijke kledij maurice.louwet@telenet.be 0498 41 86 16
       

De U8 van KVK Wellen wonnen het Q8 tornooi op KRC Genk tegen verschillende nationale ploegen Waaronder FC Brugge, Lokeren, Waasland Beveren

KVK -   Genk 2 3 - 3  
KV Mechelen - KVK 3 - 6  
KSC  Lokeren - KVK 1 - 6  
Club Brugge - KVK 2 - 3  
Lierse SK - KVK 0 - 5  
         
FINALE   voor de eerste  plaats  
         
KVK - Waasland Beveren 6 - 0
Erik Ottenburghs
Hendrik Vanheyst
Maurice louwet

IP U11 op WeeBee Cup in Sint Niklaas 

Afgelopen weekend namen de IP U11 deel aan de WeeBee Cup in Sint-Niklaas.
In een sterk bezet tornooi met ploegen als Sint-Niklaas, OHL, Berchem Sport, Capellen, Arnhem enz. wonnen ze 5 van de 6 wedstrijden in de voorronde.
Tijdens een spannende finale versloegen ze de U11 van Sint-Niklaas met 1-0.
Als dat nog niet genoeg was, werd onze spits Tommie Driesen tot speler van het tornooi bekroond.
Kortom, een taart mét kers én slagroom!
 
Foto's en een filmpje van de finale vind je hier: https://www.dropbox.com/sc/p9n2ckp3i38eyye/AABHcRm0qzs6GBsEZEMBoNIna
Het doelpunt wordt gescoord rond de 45ste seconde.

Paas voetbalkamp 2015 op KVK Wellen 

Van dinsdag 07 tot vrijdag 10 april vond er op KVK Welllen een paasvoetbalkamp plaats.
Niet minder dan 107 spelertjes van 5 tot 15 jaar namen hier aan deel, waaronder 36% spelertjes die niet aangesloten zijn bij KVK.
We kunnen dan ook spreken van een geslaagd paaskamp.
De laatste dag gingen de spelertjes allen samen op de foto in een T-shirt gesponsord door Sporthal De Bloken en Tony Beelen (klinkerwerken).

De interprovinciale U10 van KVK Wellen verslaan RSCA Anderlecht! 

Ploeg: Alexander Toth, Kylian Scholts, Nathan Thibeau, Xander Lowette, Tijl Goffings, Beau Goffings, Robbe Dieu, Xander Sarrau, Laurens Billen, Yonas Kenis, Viktor Rosvelds, Gijs Vanvoorden en Milan Wolfs onder leiding van trainer Kevin Degreef en afgevaardigde Peter Sarrau. Proficiat aan alle spelertjes voor hun inzet!

Tijdens het tornooi van Sparta Kolmont op zaterdag 24 augustus 2014 werd eerst de thuisploeg met 9-0 verslagen. Nadien moesten onze jongens het opnemen tegen RSCA Anderlecht. KVK Wellen kwam met maar liefst  3 – 0 voor en dat was ook de ruststand. In de 2de helft kwam Anderlecht meer drukken en konden ze 3x snel achter elkaar scoren. Op 5 minuten voor het einde kon KVK Wellen de winning goal maken: Eindstand 4 – 3! Proficiat aan alle spelertjes voor hun inzet!