Bezoekersregistratie KVK Wellen 

Via dit formulier kan je je registreren als bezoeker aan de KVK Wellen, Houtstraat 21, 3830 Wellen.
Je gegevens worden enkel gebruikt voor de registratie in het kader van COVID-19 contactopsporing. 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVnG58lRuqsyXdE6_-ZccZHuzB278KJNSviCWZt952ja1_xQ/viewform

 


 

wo 14/10 19h30 IP U17 - Berchem Sp - B Kl 7 - 8  
  18h00 Hades - IP U11        
Jeugdwedstrijden 17 tem 21 oktober
Vr 16/10 19:00 K.F.C.M.D.Halen A Niv.1 - Gerw U17 B -      
             
Zat 17/10 09:45 K.F.C. Anadol Niv.2-1 - Gew U10 B -      
  10:00 Gew U9 D - F.C. Halvenweg Zonhoven  - D KL 5 - 9 ?
  10:00 Gew U13 C - K. Herk-De-Stad F.C. Niv.2 - B KL 7 - 8 Bond
  10:00 IP U13 A - K.V.V. Thes Sport  - A Kl 1 - 4 Bond
  10:00 IP U13 B - K.V.V. Thes Sport  - A Kl 1 - 10 Bond
  10:00 U7 A -  K. Sportklub Tongeren - D KL 5 - 6  
  11:30 Genker V.V. C Niv.2 - Gew U12 C -      
  11:45 IP U12 A - K.V.V. Thes Sport - A Kl  2 - 3 ?
  11:45 IP U12 B - K.V.V. Thes Sport  - A KL 2 - 3 ?
  12:00 Rc Hades Kiewit Hasselt Niv.3 - IP U16 -      
  12:30 S.K. Munsterbilzen A Niv.2 - Gew U12 D -      
  12:45 K. Bocholter V.V. Niv.3 - IP U10 -      
  13:30 U6 - F.C. Diepenbeek A - D KL 9 - 10  
  14:30 Kfc Turnhout Niv.3 - IP U17 -      
  14:45 K. Bocholter V.V. D Niv.3 - IP U11 -      
  15:00 IP U19 - K. Sportklub Tongeren Niv.3 - A KL 1 - 2 Bond
  15:00 K.V.V. Thes Sport  - IP U15 -      
  15:00 K.V.V. Thes Sport  - IP U14 -      
  15:30 Gew U9 C - F.C. Diepenbeek F Niv.2-1 - D KL 5 - 6 ?
  15:30 Gew U8 C - F.C. Diepenbeek B Niv.2 - D KL 7 - 8 ?
             
zon 18/10 10:00 Gew U15 B - F.C. Torpedo Hasselt C Niv.2 - A KL 1 - 2 Bond
  10:00 Prov U9 A - K. St.-Truidense V.V. D Niv.2 - D KL 5 - 6 ?
  10:00 Prov U9 B - K. St.-Truidense V.V. E Niv.2 - D KL 7 - 8 ?
  11:00 K. Sportklub Tongeren A Niv.3 - Prov U8 A -      
  11:00 K. Sportklub Tongeren - K.V.K. Wellen B  -      
  11:15 Sp. Hasselt A Niv.2 - U7 B -      
             
Woe 21/10 18h00 Fc Landen - IP U13 A -      
  18h00 IP U12 A - Bregel A -   KL 1 - 2 ?
  18h00 IP U12 B - Bregel B -   KL 1 - 2 ?
  18h00 Zepperen Brustem - Prov U8 A -      
  18h00 Bregel - Prov U8 B -      
  19h30 IP U15 - Bilzen Waltwilder -   Kl 7 - 8 ?

 

EINDEJAARSTOMBOLA 2019 

Uitslag KVK WELLEN EINDEJAARSTOMBOLA 2019 - trekking 1 februari 2020
         
    Tombolanummer reserve 1 reserve 2
1 Manchester City - Liverpool (04/04/2020) 27528 16020 24379
2 Fantastische buitenkeuken type Boretti van Gervi 29070 27650 17491
3 Gastronomisch weekendje weg met een Ford Mustang 16272 26821 10813
4 KVK culinair voor 2 personen 100€ 30944 25323  
5 Kledingbon Milano Mode 100 € 23841 31738  
6 KVK culinair voor 2 personen 100€ 23811 22251  
7 Kledingbon Boetiek Pexters 100 € 28714 32276  
8 KVK culinair voor 2 personen 100€ 13723    
9 Etentje brasserie Oud Corteshem 75 € 22397    
10 Hoeve Roosbeek 75 € 26591    
11 Kledingbon Milano 75 € 24923    
12 Hoeve Roosbeek 75 € 23185    
13 Kledingbon Dito Fashion 50 € 13865    
14 Etentje Nivoo Vinum twv 50 € 18293    
15 Kledingbon Boetiek Pexters 50 € 22492    
16 Electro Billen - electrische geurdiffuser 12343    
17 Kledingbon Milano Mode 50 € 33635    
18 Waardebon Standaard boekhandel 50 € 11088    
19 Kledingbon Milano Mode twv 50 € 24748    
20 Bierkorf Casa Geladé twv 40 € 29685    
21 Kledingbon Milano Mode 50 € 24088    
22 Waardebon Standaard boekhandel 25 € 26541    
23 Waardebon Standaard boekhandel 25 € 25744    
24 Electro Billen - 6 luxe wijnglazen 25541    
25 Dito Fashion - set luxe armbandjes - 20 € 26481    
26 Waardebon Chocoline 20 € 29231    
27 Bierkorf Casa Geladé - 17 € 10766    
28 Bierkorf Casa Geladé - 13 € 22250    
         
         
  Prijzen verkopers Winnaar Prijs
  Verkopers      
  Beste verkoper 1 Pipeleers Juul Iphone 11  
  Beste verkoper 2 Bots Mathiz combiticket Pukkelpop 1 persoon
  Beste verkoper 3 Vandeweyer Liam combiticket Pukkelpop 1 persoon
  Trainer best verkopende ploeg  Hans Housen Wellness arrangement 'De Roosbeekhoeve'
         
  Ploegen      
  Winnende ploeg onderbouw (5/5) U6 t/m U9 U9A PROV Pretpark (Bobbejaanland, Walibi, Efteling)  
  Winnende ploeg tussenbouw (8/8 U10 t/m U13 U12B IP Pretpark (Bobbejaanland, Walibi, Efteling)   
  Winnende ploeg bovenbouw (11/11) U14 t/m U19 U15 IP Pretpark (Bobbejaanland, Walibi, Efteling)  
         
  verkopers met min 16 lotjes (40 €)      
  1° plaats = trekking Robbe Dieu Iphone11  
  2° plaats = trekking Lander Vanormelingen Combiticket Pukkelpop voor 1 persoon
  3° plaats = trekking Manu Mondelaers Combiticket Pukkelpop voor 1 persoon
sponsor1
ANL PLASTICS
ruimte3
Jaga