• HOME

Voorbereidingswedstrijden 

  

  • Voorbereidingswedstrijden eerste elftal

Zondag 20 juli                                   Onderlinge wedstrijd KVK Wellen om 15u

Donderdag 24 juli                             Waltwilder-Bilzen 1 - Wellen 1 om 19u30         1-3

Zondag 27 juli                                   Beker van België Lutlommel VV - KVK Wellen 16:00

Woensdag 30 juli                              Hasselt 1 – Wellen 1 om 19u30

Zaterdag 2 augustus                         Wellen 1 - Termien om 19:00

Dinsdag 5 augustus                            Kortessem 1 – Wellen 1 om 19u30

Donderdag 7 augustus                       Wellen 1 – Gravelo 1 om 19u30

Zaterdag 9 augustus                         Wellen 1 - Sterrebeek om 19:00u (4de nat.)

Zondag 10 augustus                           Beker van België  3

Donderdag 14 augustus                      Wellen 1 – Jeuk 1 om 19u30

Zaterdag 16 augustus                        Wellen 1 – Zepperen 1 om 16u (o.v.)

Zondag 17 augustus                           Beker van België 4

Woensdag 20 augustus                      Beker van België 5

 

  • Voorbereidingswedstrijden tweede elftal            

Zondag 20 juli                                   Onderlinge wedstrijd KVK Wellen

Zondag 27 juli                                   Engsbergen 1 – Wellen 2 om 19u

Donderdag 31 juli                              Wellen 2 – Hasselt U19 om 19u30

Zaterdag 2 augustus                         Hoepertingen 1 - Wellen 2om 15u

Dinsdag 5 augustus                            Kortessem 2 – Wellen 2 om 19u30

Donderdag 7 augustus                       Wellen 2 – Gravelo 2 om 19u30

Zaterdag 9 augustus                         Wellen 2 – STVV 2 om 16u

Donderdag 14 augustus                      Wellen 2 – Jeuk 2 om 19u30

Zaterdag 16 augustus                        Wellen 2 – Wellen 3 om 16u (o.v.)

Dinsdag 19 augustus                          Wellen 2 – Melo Zonhoven 2 om 19u

Zaterdag 23 augustus                       Wellen 2 – Vlijtingen 2 om 16u

 

  • Voorbereidingswedstrijden derde elftal

Donderdag 31 juli                              Thes - Wellen 3 (U19) om 19u30

Zaterdag 2 augustus                         Bocholt – Wellen 3 om 15u

Dinsdag 5 augustus                            Kortessem 3 – Wellen 3 om 19u30

Zaterdag 9 augustus                         Wellen 3 toernooi in Leopoldsburg

Dinsdag 12 augustus                          Wellen 3 – Helson om 19u

Zaterdag 16 augustus                        Wellen 2 – Wellen 3 om 16u (o.v.)

Donderdag 21 augustus                      Hoeselt – Wellen 3 om 19u30

Zaterdag 23 augustus                       Koersel – Wellen 3 om 15u

Woensdag 27 augustus                      Jeugddag: Wellen 3 – Brustem om 20u

Zondag 07-09-2014 Culinair KVK - Zwarte Leeuw 

Beker van Belgie 2014 

76    - 27/07/2014  16:00  K. Lutlommel VV - KVK Wellen

152  - 03/08/2014  16:00 Winnaar 80 ( K.SK. Bree- FC. Melosport Zonhoven) -  Winnaar 76  

Kalender 2014-2015 

 

Datum Uur Thuisploeg   Bezoeker   Uitslag
24/08/2014 15:00 K.VK.Wellen   VC. Herentals    - 
31/08/2014 15:00 K.FC.Duffel   K.VK.Wellen    - 
7/09/2014 15:00 K.VK.Wellen   K.FC.Zwarte Leeuw    - 
13/09/2014 19:30 Bilzerse Waltwider VV.   K.VK.Wellen    - 
21/09/2014 15:00 K.VK.Wellen   SC. City Pirates Antwerpen    - 
27/09/2014 20:00 FC.O. Beerschot-Wilrijk   K.VK.Wellen    - 
5/10/2014 15:00 K.VK.Wellen   K.Witgoor Sport Dessel    - 
11/10/2014 19:30 RC.Hades   K.VK.Wellen    - 
19/10/2014 15:00 Spouwen-Mopertingen   K.VK.Wellen    - 
26/10/2014 15:00 K.VK.Wellen   K.ESK.Leopoldsburg    - 
8/11/2014 19:30 K.FC.St.-Lenaarts   K.VK.Wellen    - 
15/11/2014 14:30 K.VK.Wellen   F.C. Esperanza Pelt    - 
23/11/2014 14:30 K.SK.Bree   K.VK.Wellen    - 
30/11/2014 14:30 K.VK.Wellen   K.Lyra TSV.    - 
7/12/2014 14:30 K.VV.Vosselaar   K.VK.Wellen    - 
14/12/2014 14:30 VC. Herentals   K.VK.Wellen    - 
11/01/2015 14:30 K.VK.Wellen   K.FC.Duffel    - 
17/01/2015 19:30 K.FC.Zwarte Leeuw   K.VK.Wellen    - 
25/01/2015 14:30 K.VK.Wellen   Bilzerse Waltwider VV.    - 
8/02/2015 15:00 SC. City Pirates Antwerpen   K.VK.Wellen    - 
15/02/2015 15:00 K.VK.Wellen   FC.O. Beerschot-Wilrijk    - 
22/02/2015 15:00 K.Witgoor Sport Dessel   K.VK.Wellen    - 
1/03/2015 15:00 K.VK.Wellen   RC.Hades    - 
15/03/2015 15:00 K.VK.Wellen   Spouwen-Mopertingen    - 
21/03/2015 19:30 K.ESK.Leopoldsburg   K.VK.Wellen    - 
29/03/2014 15:00 K.VK.Wellen   K.FC.St.-Lenaarts    - 
11/04/2015 19:30 F.C. Esperanza Pelt   K.VK.Wellen    - 
19/04/2015 15:00 K.VK.Wellen   K.SK.Bree    - 
26/04/2015 15:00 K.Lyra TSV.   K.VK.Wellen    - 
3/05/2015 15:00 K.VK.Wellen   K.VV.Vosselaar    - 

Reeksindeling eerste en tweede ploeg 2014/2015 

 

BEVORDERING - REEKS C   RESERVEN NATIONAAL AMATEUR - REEKS E
155 - FC.O. Beerschot-Wilrijk   148 - K.V. Turnhout
232 - Bilzerse Waltwilder VV.   232 - K.Bilzerse Waltwilder VV.
284 - K.FC.Duffel   595 - K. Bocholter V.V.
544 - SC. City Pirates Antwerpen   2065 - K. Witgoor Sport Dessel
1124 - K.FC.Zwarte Leeuw   2391 - K.V.V. Vosselaar
1357 - K.F.C. St.-Lenaarts   2529 – FC Esperanza Pelt
2065 - K. Witgoor Sport Dessel   2583 - K.S.K. Bree
2391 - K.V.V. Vosselaar   2825 - K.VK.Wellen
2529 - FC. Esperanza Pelt   3245 - K.S.K. Hasselt
2583 - K.S.K. Bree   3904 - K.E.S.K. Leopoldsburg
2825 - K.VK.Wellen   3970 - K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk
3904 - K.E.S.K. Leopoldsburg   5775 - Spouwen-Mopertingen
5775 - Spouwen-Mopertingen   8721 - RC.Hades
7776 - K.Lyra T.S.V.   9364 - VC.Herentals
8721 - RC.Hades    
9364 - VC.Herentals    

Reeksindeling jeugd Interprovinciale 2014/2015 

 

VFV - JEUGD INTERPROVINCIAAL F
54 - K. Sportklub Tongeren
132 - K.V.K. Tienen
595 - K. Bocholter V.V.
2825 - K.VK.Wellen
2941 - K. Olympic VC.Landen
3245 - K.S.K. Hasselt
3904 - K.ESK.Leopoldsburg
8721 - RC Hades

Kampioenenploegen KVK Wellen 

 

Boven van L > R, Trainer Stas Jean-Pierre, Steegmans Olivier, Billen Giel, Heeren Niels, Jans Joris, Meyers Michiel, Priemen Rutger, Jacobs Dries, Afgev Meyers Dany
Onder van L > R, Lemmens Seppe, Jorissen Sam, Hayen Jonas, Wijgaerts Wouter, Arkens Sander, Voets Martijn, Klassen Allesandro.

 

Boven van L > R, Trainer Stas Jean-Pierre, Lemmens Toon, Jans Joris, Neven Michiel, Schuermans Ruben, Driesen Tiemen, Herbots Simon, Tesch Tim, De Schaetzen Gilles, Martens Tom, Afgev Beckers Joel
Onder van L > R, Ramaekers Arne, Coenen Florian, Verbiest Thibo, Robijns Imen, Robeyns Nicolas, Donne Bram.

PROV. U13 

 

Van L > R, Afgev Vanderstraeten Roger, Jouhannet Niels, Bosmans Tibo, Billen Dean, Tesch Stijn, Peters Wouter, Beerden Pieter, Marneffe Simon, Ramaekers Yenthe, Souvereyns Brecht, Beckers Quinten,
                 Lambrechts Joran, Vanherck Joni, Priemen Pelle, Coenen Lucas, Trainer Ottenburghs Erik

interprovinciaal jeugdvoetbal  

 

Heden ontvingen wij de resultaten van de reeds uitgevoerde audits 2014.
KVK Wellen behaalde 3 sterren en mag dus deelnemen aan de interprovinciale jeugdcompetitie (het vroegere nationaal voetbal)

EEN BEETJE GESCHIEDENIS(opgezocht door François) DEEL 3  

Alles wat je wil weten over onze jeugdwerking. >> Klik verder

Jeugdcoördinators
Trainingen
Wedstrijden
Uitslagen
Rangschikkingen
Foto's
Laatste nieuws

 
     
ruimte1
sponsor1
ruimte
sponsor2
ruimte2
abn
ruimte3
eburon
ruimte4
Vandereyt
ruimte 6